[RO] GrandThefAuto SanAndreas Multiplayer

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.Game-State.eu


    Server GREEN.BNY.RO

    avatar
    RomaniaProGamerz


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 04/03/2017

    Server GREEN.BNY.RO Empty Server GREEN.BNY.RO

    Mesaj  RomaniaProGamerz Sam Mar 04, 2017 5:29 am

    Salut! Ma numesc Andrei si de curand am descoperit un server mic (Green.BNY), dar cu potential, un server care mie imi place, un server de care nu o sa ma las niciodata! Staff-ul serverului este unul serios, un staff cum nu am mai intalnit. De exemplu ieri am stat si am vorbit si cu scripterul ,@Monoteck, si l-am intrebat mai multe chestii, l-am retinut vreo 10 minute, iar el nu mi-a spus nici macar o data ca are treaba si sa-l las in pace. Mie asta imi spune multe. Wipe-uri nu s-a dat decat odata acum cateva saptamani, serverul este intr-o continua imbunatatire deoarece playerii descopera buguri iar acestea sunt rezolvate in cel mai scurt timp. Numarul de playeri in medie este de minim 15 si maxim 25, dar cum am spus, un astfel de server cu un astfel de potential se va ridica la nivel nemaivazut. Ce mai pot spune...este un server grozav. Va asteptam si pe voi.
      IP: 93.119.25.174:7777 - server de tip RPG
    Numele meu in joc este RomaniaProGamerz si daca veti intra pe server sa ne jucam impreuna m-ar ajuta daca ati spune cand intrati ca v-am adus deoarece asta m-ar ajuta si pe mine. Va multumesc si abia astept sa ne vedem pe server!

      Data/ora curentă este: Mar Mai 14, 2024 3:01 pm