[RO] GrandThefAuto SanAndreas Multiplayer

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.Game-State.eu


    Cum Ma Pot Juca SA:MP ?

    Indecen3T
    Indecen3T
    Admin


    Mesaje : 62
    Data de înscriere : 15/08/2012
    Varsta : 27
    Localizare : pro-gaming.samp.ro

    Cum Ma Pot Juca SA:MP ? Empty Cum Ma Pot Juca SA:MP ?

    Mesaj  Indecen3T Mier Aug 15, 2012 1:46 am

    Pai sa incepem cu inceputul  ,
    ---In primul rand SA:MP inseamana San Andreas Multi Player (mai pe romaneste te joci San Andreas online cu mai multi jucatori).

    Pentru a juca San Andreas în Multiplayer aveţi nevoie de GTA San Andreas apoi de SAMP.
    Link download GTA San Andreas (600 MB):
    http://www.mediafire.com/file/zhh0acu4u56c992/GTA+SA.rar

    Link download SA:MP----> http://www.sa-mp.com/download.php

    Deschideţi fişierul descărcat. Şi instalaţi SAMP:

    1. Apăsaţi I Agree.
    2. Apăsaţi Browse şi selectaţi Folderul unde aveţi San Andreas instalat şi apăsaţi Install.
    3. Apăsați Finish.

    Acum după ce aţi terminat de instalat mergeti in folderul cu San Andreas Instalat şi intraţi în samp.exe

    Dacă vă apare o căsuţă pentru selectare, selectaţi folderul unde aveți instalat GTA San Andreas si apăsaţi ok.

    Acum în fereastra SAMP.

    Scrieţi-vă numele în căsuţa de sus Name: NumeleMeu
    Cum Ma Pot Juca SA:MP ? VEn4czR

    Adăugați un nou server in lista:
    Cum Ma Pot Juca SA:MP ? JmGsNcU

    Cum Ma Pot Juca SA:MP ? MpkP60X

    Completați spațiul cu o anumita adresa (Ex: 93.119.26.212:7777) După ce ați adaugat serverul, in lista o să vă apară serverul Pro-Gaming | RPG Server (Daca adaugati adresa de mai sus):
    Cum Ma Pot Juca SA:MP ? 0xuzZ4H

    Pentru a vă conecta, dați dublu click pe server și apăsați connect sau apăsaţi butonul verde Cum Ma Pot Juca SA:MP ? KWMQDiV

    Atentie!
    Majoritatea serverelor vă vor cere o parolă pe care nu trebuie să o uitaţi.
    Dacă la conectarea pe server apare să vă înregistraţi inseamna ca numele ales este bun, dar dacă apare să te loghezi înseamnă ca numele ales de tine a fost luat deja de altcineva şi va trebui sa iesi si sa îţi alegi alt nume.

    Spor la joc!

      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 9:02 am